Начало

Учебници за 2020-2021 учебна година

Написана от 
Оценете
(0 гласа)

           2020-2021

         Учебен предмет  -  Автори,     Издателство

              

                  VIIІ клас

1.         Български език -     Петя Маркова, Върбанова, Паскалев, Петрова - „БГ Учебник” ЕООД

2.         Литература -           Иван Инев, Руневска, Бакърджиева, Драгнев -  „БГ Учебник” ЕООД

3.         Английски език -     „Legacy” – A1, Jenny Dooley, Express Publishing

4.         Математика -           Витанов и колектив - „Анубис“

5.         Информационни технологии – Иван Първанов, Бонев -  ИК „Домино“

6.         История и цивилизации –  „Просвета“, 1945 г.

7.         География и икономика  – Марин Русев и колектив, „Архимед”

8.         Философия –            „Педагог“

9.         Биология и здравно образование – М. Шишиньова и колектив, „Анубис-Клет”

10.       Физика и астрономия - „Булвест 2000”

11.       Химия и опазване на околната среда – Г. Близнаков, Л. Боянова, ИК „Анубис”ООД

12.       Предприемачество - Цв. Давидков, „БГ Учебник“, 2019 г.

13.       Изобразително изкуство - Мариана Маринова, "Просвета плюс".

14.       Музика –               „Изкуства“

15.       Предприемачество  - Цветан Давидков,2019 г., София, "БГ Учебник".

                  ІХ клас

1.         Български език -     В. Михайлова и колектив, „Просвета-София” АД

2.         Литература -           Албена Хранова и колектив, „Просвета-София” АД

3.         Английски език -     „Legacy” – A2, Jenny Dooley, Express Publishing

4.         Руски език -            Радкова, Деянова-Атанасова -  "Привет" А 1.1. „Просвета”

5.         Математика -           „Анубис”

6.         Информационни технологии – Иван Първанов, Бонев -  ИК „Домино“

7.         История и цивилизации – „Просвета“, 1945 г.

8.         География и икономика – Марин Русев и колектив, „Архимед”

9.         Философия –            „Педагог“

10.       Биология и здравно образование – М. Шишиньова и колектив, „Анубис-Клет”

11.       Физика и астрономия - „Булвест 2000”

12.       Химия и опазване на околната среда – Г. Близнаков, Л. Боянова, ИК „Анубис”ООД

13.       Музика –               „Изкуства“

             

                    Х клас

1.         Български език -      Маркова, Върбанова, Паскалев - „БГ Учебник“ ЕООД

2.         Литература -            Иван Инев, Руневска, Бакърджиева - „БГ Учебник” ЕООД

3.         Английски език -      „Legacy” – B1 part one, Jenny Dooley, Express Publishing

4.         Руски език -              Радкова, Деянова-Атанасова -  "Привет" А 1.2. „Просвета”

5.         Математика-             Алашка и Паскалев „Архимед”

6.         Информационни технологии –  Иван Първанов, Бонев -  ИК „Домино“

7.         История и цивилизации –  Пламен Павлов и колектив, „Просвета“, 1945 г.

8.         География и икономика –   Марин Русев и колектив, „Архимед”

9.         Биология и здравно образование - М. Шишиньова и колектив, „Анубис-Клет”

10.       Физика и астрономия -       „Булвест 2000” - Klett

11.       Химия и опазване на околната среда - Г. Близнаков, Л. Боянова, ИК „Анубис - Klett"

12.       Музика –               „Изкуства“

13.       Организация и функциониране на хотела – Ст. Стамов, Никовска, „Матком“ /10‘Б клас/

14.       Основи на туризма – Мария Воденска, „Матком“ /10‘Б клас/

               

                   ХІ клас

1.         Български език -    Маркова, Върбанова, Паскалев - „БГ Учебник“ ЕООД

2.         Литература  -          Иван Инев и колектив - „БГ Учебник” ЕООД

3.         ЧЕ по професията - Английски език 

                   – "Mechanics", Jimn D.Dearholt, Express Publishing - за АТТ и ЕОТТ

                   - Tourism - Virginia Erons - Express publishing - за Екскурзоводско обслужване

4.         Математика -          Ч. Лозанов и колектив, ИК „Анубис” ООД

5.         История и цивилизация - В. Мутафчиева и колектив, ИК „Анубис” ООД

6.         Философия   -         С. Герджиков, А. Мерджанова,  „Експрем”

7.         Електрически инсталации  - Мария Овчарова, 2006 г. София, "Нови знания"

               

                   ХІІ клас

1.         Български език -     Т. Бояджиев и колектив, ИК „Анубис”ООД

2.         Литература  -          В. Стефанов, Ал. Панов, ИК „Анубис”ООД

3.         Чужд език по професията - Английски език – "Mechanics", Jim Dearholt,Express Publishing - за АТТ и ЕОТТ;             

4.         Математика-           Ч. Лозанов и колектив, ИК „Анубис” ООД

5.         Свят и личност  -     М.Грекова и колектив, „Просвета София” АД

Прочетена 22192 пъти Последно променена в Вторник, 13 Октомври 2020 11:06

EPALE

Прием